Moje robótki, promocja uczniowskiego klubu hafciarskiego Igiełka działającego w Zespole Szkół w Pisanicy koło Ełku
czwartek, 16 sierpnia 2018

Bardzo lubię materiałowe torebki na zakupy. Uszyłam kilka do użytku domowego, a dziś dla kuzynki. Z jej materiałów :-) Jedyną, niepowtarzalną i drugiej takiej nie będzie .

Tak krawiec kraje, jak mu materii staje, w związku z tym nie było problemu z koncepcją połączenia materiałów.
Piękny materiał we wzorki to kawałek, który wyznaczył szerokość torebki. Bordowy materiał (madera) wykorzystany maksymalnie. Dobrze, że udało się jeszcze wykroić wewnętrzną kieszonkę. Do jej przyszycia użyłam nici monolon. Fajny wynalazek. Dzięki temu na wzorzystym materiale nie widać miejsca szycia. Niech dobrze służy właścicielce.dla_Uli

22:58, grazka-1 , szyję
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Piszę po raz trzeci, wrrrr, więc już krótko - kołderka nr 1 to zapasowa, którą cioteczki wykorzystają w pilnej potrzebie. Dlatego na razie jej nie pokażę.

Zostało mi jeszcze ociepliny, więc zgłosiłam się do uszycia kołderki nr 2 dla małego Szymusia. Otrzymałam 6 ślicznych wyszywanych kwadracików i mam nadzieję, że patchworkowe elementy podkreśliły ich urodę. Można je podziwiać w Galerii Kołderek : Kołderka 1814

kołderka za jeden uśmiech

Tył kołderki zajęły samochodziki zakupione w sklepie http://www.szyjkolorowo.pl/.   Bardzo miła właścicielka uwzględniła moją prośbę i do szycia charytatywnego dołożyła kilka fajnych kawałków. Kropki na żółtym i zielonym znalazły się w tym projekcie. Inne na pewno też wykorzystam w poduszeczkach - celinkach.

11:45, grazka-1 , szyję
Link Komentarze (1) »
Zakładki:
A tutaj pokazuję prace dorosłych
Adres Igiełek. Prosimy o wsparcie naszej działalności.
Blogi młodych rękodzielników
Igiełki - albumy prac
Korzystam
Moje dokonania
Stąd szablon
Tu kupisz
Uczniom
Z innej beczki
Zaglądam
Zaglądam za granicę
Za jeden uśmiech - Klik!
free counters