Moje robótki, promocja uczniowskiego klubu hafciarskiego Igiełka działającego w Zespole Szkół w Pisanicy koło Ełku
Blog > Komentarze do wpisu

Świątecznie po świętach

Chociaż święta za nami, mam do pokazania świąteczną kurkę. W Wielki Czwartek Kankanka pokazała, jak wykonać fajne kurki - szyte z materiału (TUTAJ - KLIK).

Popatrzyłam  na instrukcję,  a potem ręcznie uszyłam malutką kureczkę. Jej wysokość (z grzebieniem) wynosi 6,5cm. Coś mi jednak w jej wyglądzie nie pasowało. Z tyłu wcisnęłam do środka i zaszyłam brzydko wystający  miniogonek. Spojrzałam jeszcze raz do wpisu Ani. No tak - kreatywnie zszyłam inaczej materiał po wypchaniu środka.

pvM3ur3BW3VwOieczB

Teraz wiem, dlaczego nie wyrzuciłam kawałeczków ze skracania jeansowych spodni. :-) Będę mogła wykonać jeszcze 2 takie kurki.

wtorek, 07 kwietnia 2015, grazka-1

Polecane wpisy

  • 2 poduszki do kompletu

    To już 2 lata minęły, odkąd syn używa dwustronnej narzuty. ( klik ) Londyńskie kawałki, które udało się ładnie wykroić z całości, długo prosiły (z moją pomocą)

  • Na małe zakupy

    Bardzo lubię materiałowe torebki na zakupy. Uszyłam kilka do użytku domowego, a dziś dla kuzynki. Z jej materiałów :-) Jedyną, niepowtarzalną i drugiej takiej n

  • Kołderka za jeden uśmiech nr 2

    Piszę po raz trzeci, wrrrr, więc już krótko - kołderka nr 1 to zapasowa, którą cioteczki wykorzystają w pilnej potrzebie. Dlatego na razie jej nie pokażę. Zosta

Komentarze
Gość: skrawek tęczy, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2015/04/08 07:32:19
Bardzo ciekawa kurka. Prezentuje się ślicznie:)
-
2015/04/08 13:18:10
Dziękuję za miłe odwiedziny.
Za jeden uśmiech - Klik!
free counters