Moje robótki, promocja uczniowskiego klubu hafciarskiego Igiełka działającego w Zespole Szkół w Pisanicy koło Ełku
Blog > Komentarze do wpisu

Próba

 

Od Choinkowy SAL 2009

Jest zdjęcie kawałka mojej pracy z albumu na Picasa :-))

Zdenerwowałam się wczoraj.

Chciałam, jak zwykle, umieścić moje Kołderkowe kwadraciki na Fotosiku. Podczas próby przesłania zdjęć wyświetlił mi komunikat, że mam już 100 zdjęć i więcej nie mogę tam umieścić. No, mogę... Po dodatkowej opłacie. 

Mam konto na Multiply, ale stamtąd nie mogę pobierać miniaturek. Mogłam kopiować linki do zdjęć, a potem je zmniejszać do rozmiarów odpowiednich do Bloxa.

Mam jeszcze konto Google i albumy na Picasa w związku z prowadzeniem blogu Pasjonatek. Tutaj jest możliwość pobierania miniaturek. 

A miniaturki bardzo się przydają choćby do wklejenia na forum Kołderek czy czasem tutaj, bez zajmowania miejsca na Bloxie i bez powtórnej korekty wielkości zdjęcia.

poniedziałek, 01 sierpnia 2011, grazka-1

Polecane wpisy

  • Małgosia świętuje roczek

    Małgosia, która rok prowadzi blog "Szmatki Małgorzatki", przyjmuje życzenia i jeszcze rozdaje prezenty :-) A szyje pięknie i z pięknych materiałów. Warto do Nie

  • Szyciowy Blog Roku - mój finał

    Sprawdziłam - 28 III napisałam o nagrodzeniu mnie za uzasadnienie oddania głosu w konkursie Szyciowy Blog Roku. Minęły jeszcze prawie 2 tygodnie, zanim wygrana

  • Po konkursie

    Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy oddali głos na klub Igiełka. Dzięki Wam klub Igiełka znalazł się w pierwszej połówce zgłoszonych blogów w kategorii Mo

Komentarze
2011/08/01 16:49:35
Ja po prostu na fotosiku założyłam nowe konto, dobrze ,że dzieciaki mają poczty ! :)
-
2011/08/01 16:56:55
Prędzej poprzenoszę resztę zdjęć do Multipli, bo tam mam dużo prac Igiełek. Moich zdjęć tam niewiele.
-
2011/08/01 18:04:58
Ja korzystam od kilka lat z ImageShack: my.imageshack.us/v_images.php - bez opłat, bez limitu zdjęć. tam zamieszczam zdjęcia z bloga - prostu i przyjemnie - potem wklejam na blog tylko kod html i nie obciążam pojemności. Na Picasie mam po prostu swoje albumy fotograficzne - krajoznawcze i też czasem korzystam. Limit 100 zdjęc jest po prostu śmieszny, ja odkąd bloguję - od 2006 roku - na swoim hostingu zgromadziłam już tysiące zdjęć!
-
2011/08/01 19:19:57
dziękuję, Aniu. Zastanowię się i nad takim rozwiązaniem.
-
2011/08/01 19:28:07
Jeżeli przyzwyczaiłaś się do Fotosika, to zrób tak jak blasiuk Ci radzi .Pozdrawiam:)
Za jeden uśmiech - Klik!
free counters