Moje robótki, promocja uczniowskiego klubu hafciarskiego Igiełka działającego w Zespole Szkół w Pisanicy koło Ełku
Blog > Komentarze do wpisu

Na ferie

Wyczekiwane ferie rozpoczęły się!

Nie oznacza to jednak braku kontaktów ze szkołą i szkolnymi dokumentami  :-((

Ale jak by nie było - zajęć dydaktycznych nie ma :-))

Czasu na nudę też :-)))

Czytam.

Uczę  nowe Pasjonatki.

Wyszywam:

na ferie

Słonika na piłce prawie skończyłam. Zaczęłam znak drogowy na kołderkę dla chłopca i tworzę wesołego motylka w zabawie na forum "Kuferek". Motylek znajdzie się na poduszeczce i też trafi do jakiegoś dziecka.

Jak widać na zdjęciu, każdy haft przechowuję w plastikowej, przezroczystej teczce na dokumenty z zapięciem strunowym. Mam czas na kilka xxx, sięgam po odpowiednią teczkę.

Moje prace nie powstają tak szybko, mam więc je dobrze zabezpieczenie przed kurzem i przypadkowym zabrudzeniem, a jednocześnie mogę je mieć "pod ręką".

 

 

środa, 26 stycznia 2011, grazka-1

Polecane wpisy

  • 2 poduszki do kompletu

    To już 2 lata minęły, odkąd syn używa dwustronnej narzuty. ( klik ) Londyńskie kawałki, które udało się ładnie wykroić z całości, długo prosiły (z moją pomocą)

  • Na małe zakupy

    Bardzo lubię materiałowe torebki na zakupy. Uszyłam kilka do użytku domowego, a dziś dla kuzynki. Z jej materiałów :-) Jedyną, niepowtarzalną i drugiej takiej n

  • Kołderka za jeden uśmiech nr 2

    Piszę po raz trzeci, wrrrr, więc już krótko - kołderka nr 1 to zapasowa, którą cioteczki wykorzystają w pilnej potrzebie. Dlatego na razie jej nie pokażę. Zosta

Komentarze
2011/01/26 15:24:34
Podobnie jak Ty przechowuję wyszywanki co prawda nie w teczkach na dokumenty ale w woreczkach strunowych podobnych rozmiarów jak Twoje. A do tego wszystkie pełne woreczki trzymam w pudełku. Zawsze wiem wtedy gdzie co mam :)
A mam do Ciebie prośbę, czy podzieliłabyś się ze mną wzorkiem na tego motylka, moja córcia jest bardzo "motylkowa". ameise@[wytnij to]poczta.fm Pozdrawiam
-
2011/01/26 16:20:04
Super pomysł z tymi teczkami. Ja moje hafty przechowuję w specjalnym foliowym pojemniku zamykanym na zamek błyskawiczny. Teraz odgapię od Ciebie, bo to świetna sprawa.
-
2011/01/26 17:24:49
Hmm, doświadczenie przychodzi w miarę doświadczania ;-)) Zazwyczaj wybór teczki zależy od długości chwili, oświetlenia i ... chęci na dany obrazek . Polecam ten sposób i miło mi, ze się podoba :-)) Dostałam niedawno pracę wykonaną w 2 dni, a i tak wokół tamborka został ślad. Dzieciom radzę, by chociaż w koszulkach A4 przechowywały tambokri i nici.
-
2011/01/26 17:55:58
A pro po motylka, Ameise, to wzór koleżanki. Ważne jest Jej zdanie.
Za jeden uśmiech - Klik!
free counters