Moje robótki, promocja uczniowskiego klubu hafciarskiego Igiełka działającego w Zespole Szkół w Pisanicy koło Ełku
Blog > Komentarze do wpisu

Dobra wróżka z Wrocławia

Pod pierwszym wpisem o świątecznych prezentach Kankanka określiła Magdę "Dobrą wróżką".

Zgadzam się z nią.

Dodam też, że właśnie tak miałam zatytułować ten wpis, bo Igiełki mają szczęście do DOBRYCH WRÓŻEK. Nie tylko z okazji świąt.

Kankanka również wyczarowuje Igiełkom wspaniałe, "niespodziewane niespodzianki".

Tak po prostu otrzymuję przesyłkę z Wrocławia. Na przykład taką:

od p. Ani

Jak to często na zdjęciach bywa,nie wszystko odpowiada rzeczywistości. Żółć jest cudownie słoneczna, zieleń - ciemnozielono-choinkowa, a bieli - ogromny kawał!

Dziękujemy serdecznie, Kankanko.

Ps. To tylko zdjęcia, a znowu wzruszyłam się ogromem serca okazywanego Igiełkom. Magda, Kankanka i jeszcze wiele innych osób pomaga Igiełkom.

Dla wielu ludzi pasja dzieci z mazurskiej wsi jest ważna. To cudowne.

 

piątek, 19 listopada 2010, grazka-1

Polecane wpisy

  • Krzyżyki na szóstkę

    W piątki mam 2 godziny zajęć świetlicowych z uczniami klasy I (mojej) i III. Trzecioklasiści od kilku tygodni wyszywają, dobierają mulinki, oglądają wzorki, pla

  • Miła niespodzianka

    Igiełki spotkała bardzo miła niespodzianka :-)) Zachodzę do sekretariatu i dowiaduję, że jest do mnie paczka. Hmm, nie spodziewam się żadnej przesyłki. Sprawdza

  • Część 4

    Kolejna część paczki: 2 segregatory widoczne na zdjęciu wypełnione są absolutnie przecudnymi wzorkami z angielskiego wydawnictwa! Nie liczyłam, ile kartek włożo

Komentarze
2010/11/19 20:51:45
Bo te dzieci kiedyś tak jak my będą sobie blogować, będą mieć przyjaciół, będą mieć zainteresowania. Nawet jak nie będą wyszywać kiedy będą dorosłe, to posiana pasja nauki czegoś innego - zaowocuje. Chwała Ci Grażko!
-
2010/11/19 21:29:28
Tak, Kankanko,zapewne niewielu z nich zostanie przy tej pasji. Zawsze jest nadzieja, że w ogóle będą miały pasję, którą w sobie odkryją.
Za jeden uśmiech - Klik!
free counters